+90 (232) 700 21 04 info@3bsaglik.com.tr
3B SAĞLIK

3B Sağlık Hakkında

Aslında en iyisi kim olduğumuzu şimdiye kadar birlikte çalıştığımız kullanıcılara sormaktır. Biz kimiz sorusuna vereceğimiz ilk cevap 3B Sağlık Hizmetleri'yiz, isimden de anlayacağınız gibi sağlık sektöründe özel çözümlerle hizmet vermekteyiz.

3B Sağlık Hizmetleri, Emzirme ve yoğun bakım alanında ülkemizde, spesifik olarak çalışan, satış sonrası müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firma profiline sahiptir.

Bir İsviçre Firması olan ve kalite anlayışı ile tüm dünya ülkelerinde ismini duyurmuş AMEDA ürünlerinin Türkiye’de Ege Bölge bayiliğini yapan 3B Sağlık Hizmetleri, emzirme danışmanlığı gibi önemli bir hizmeti de kaliteli ürünleri ile birlikte sunmakta ve annelerin hayatını kolaylaştırmaktadır.

Ameda Elektrikli Anne Sütü Sağım Pompaları, İzmir, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere diğer şehirlerimizdeki Devlet, Üniversite ve Özel Hastaneleri Yeni doğan Yoğun Bakım ve Doğum Ünitelerinde kullanılmaktadır.

Her yıl 1.600.000 civarında bebek doğumunun gerçekleştiği ülkemizde, aileleri anne sütü ile beslenme konusunda özendirici ve destekçi olmak ve Sağlık Bakanlığı ile Dünya Sağlık Örgütünün önerdiği gibi ilk 6 ay sadece anne sütü vermeleri konusunda yardımcı olmak için, Ameda Elektrikli Anne Sütü Sağım Pompalarını her yıl 20.000'in üzerinde anneye kiralama yolu ile de ulaştırmaktadır.

“Herhangi bir sebep ile emzirilemeyen bebek için en iyi gıda annesinin memesinden sağılmış süttür” ilkesinden hareket eden 3B Sağlık Hizmetlerini ve ürünlerini tanıyan tüm çocuk doktorları, kadın doğum uzmanları, bebek ve doğum hemşireleri desteklemekte ve önermektedirler.